Przedstawienie Cirque du Soleil – CRYSTAL

TAURON Arena Kraków – 23 - 26 stycznia 2020

ERGO Arena Gdańsk/Sopot – 30 stycznia - 2 lutego 2020

Bilety w sprzedaży od 2 sierpnia!

 

Cirque du Soleil powraca do Polski ze wspaniałym arenowym show: CRYSTAL! Oszałamiająca produkcja zabierze publiczność w podróż do zagadkowego, skutego lodem świata, gdzie różnorodnym technikom łyżwiarstwa towarzyszą nieprawdopodobne akrobacje w powietrzu.

Spektakl w reżyserii Shany Carroll oraz Sebastiena Soldevili opowiada historię Crystal – młodej dziewczyny, zdającej się nie pasować do otaczającego jej środowiska. Kiedy przypadkowo wpada do zamarzniętego stawu, pod jego taflą znajduje alternatywną wersję własnego życia.

Nasza ekscentryczna bohaterka zabiera publiczność w porywającą opowieść o odkrywaniu samego siebie, poprzez zanurzenie się w świecie własnej wyobraźni. Poczuj przypływ adrenaliny, podziwiając niesamowitą, surrealistyczną przestrzeń, w którą wkracza Crystal. To właśnie tam bohaterka ma możliwość stać się taką, jaką zawsze chciała być: pewną siebie, kreatywną, ciekawą świata.

„Zarówno zabawne, jak i wzruszające. Pobudza zmysły i wprowadza w dziecięcy zachwyt …”

- Broadway World –

 

Oficjalne zdjęcia promocyjne bit.ly/2KefkFv

Oficjalny Trailer: bit.ly/2js1OlL

 

Cirque du Soleil

CRYSTAL to 42 produkcja Cirque du Soileil od 1984 roku. Od momentu powstania firma dostarczyła niesamowitych przeżyć oraz wprowadziła w zachwyt ponad 200 milionów widzów w ponad 450 miastach na sześciu kontynentach. Cirque du Soleil zatrudnia ponad 4 000 pracowników, włącznie z 1300 akrobatami z niemal 50 różnych krajów.

Więcej informacji na temat Cirque du Soleil znajdziesz na: www.cirquedusoleil.com

rozwiń treść
Miejsca i daty
KRAKÓW TAURON Arena Kraków
GDAŃSK/SOPOT ERGO Arena
STYCZEŃ 2020

23 STYCZNIACzwartek

19:00

24 STYCZNIAPiątek

19:00

25 STYCZNIASobota

12:00 16:00 20:00

26 STYCZNIANiedziela

13:00 17:00
LUTY 2020

01 LUTEGOSobota

15:00 19:00

02 LUTEGONiedziela

13:00 17:00
STYCZEŃ 2020

30 STYCZNIACzwartek

19:00

31 STYCZNIAPiątek

19:00
Ceny biletów
KRAKÓW TAURON Arena Kraków
GDAŃSK/SOPOT ERGO Arena
Ceny dynamiczne, zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów
Ceny dynamiczne, zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów.
Bilety

Ceny dynamiczne, zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów.

Kup wcześniej, zapłać mniej.

Ceny dynamiczne to system, w którym ceny biletów na różne przedstawienia i poziomy na trybunach są uzależnione od popytu na każde z widowisk. Klienci im wcześniej kupują bilety, tym niższą cenę i lepsze miejsca uzyskują. I odwrotnie – gdy późno rezerwujesz bilet na popularne przedstawienie, cena może być wyższa. Ceny dynamiczne sprawiają, że klient  ma wpływ na to, jaką cenę zapłaci za bilet.

Zniżka dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat -20%

Dzieci do 2 roku życia – wstęp bezpłatny, podczas przedstawienia muszą siedzieć na kolanach opiekuna.

Opiekunowie dzieci w wieku do 2 lat korzystających z bezpłatnego wejścia oraz opiekunowie dzieci w wieku 2-12 lat korzystających ze zniżki 20%, muszą przy wejściu do hali przedstawić DOKUMENT POTWIERDZAJĄCY DATĘ URODZENIA DZIECKA.

Z Regulaminu: Z posiadania biletu zwolnione są dzieci, będące w dniu wstępu na Imprezę poniżej 2 roku życia (dla przedstawienia odbywającego się w dniu 23.01.2020 – urodzone po 23.01.2018, analogicznie dla pozostałych dni). Dzieci, które w dniu wstępu na Imprezę, znajdują się w przedziale wiekowym 2-12 lat (dla przedstawienia odbywającego się w dniu 23.01.2020 - urodzone pomiędzy 23.01.2008 a 23.01.2018, analogicznie dla pozostałych dni) mogą skorzystać z 20% zniżki. Zwolnienie z konieczności zakupu biletu oraz możliwość ze skorzystania z 20% zniżki dla dzieci (2-12 lat) należy udokumentować przedstawiając na wejściu na Imprezę dowolny dokument potwierdzający wiek dziecka (w przypadku dzieci w wieku szkolnym musi to być dokument ze zdjęciem).”

Bilety grupowe

Realizacja zamówień grupowych wyłącznie poprzez kontakt mailowy na: bilety@alterart.pl

Czy spektakl CRYSTAL jest w języku polskim?

Tak, dla wygody polskiego widza dialogi bohaterów są dubbingowane. Tłumaczenie w formie napisów nie będzie wyświetlane.

Pytania i odpowiedzi

Z uwagi na wyjątkowy charakter przedstawienia oraz bezpieczeństwo artystów wejście na widownię po rozpoczęciu spektaklu możliwe jest tylko w wybranych momentach. Bardzo prosimy o zajmowanie miejsc najszybciej jak to możliwe, a w przypadku spóźnienia prosimy o cierpliwość. Obsługa umożliwi Państwu wejście na salę w stosownej chwili.

Czym jest CRYSTAL?

Przedstawienie CRYSTAL produkcji Cirque du Soleil, po raz pierwszy w 35-letniej działalności eksploruje artystyczne możliwości jakie daje lód. Ta wyjątkowa produkcja przesuwa granice występu, łącząc oszałamiające wyczyny na łyżwach z akrobacjami, które przekraczają granice wyobraźni. W CRYSTAL światowej klasy łyżwiarze i akrobaci wraz ze swoją szybkością i zwinnością wkraczają w zupełnie nowe środowisko, rzucając wyzwanie prawom grawitacji, co daje wyjątkowe doświadczenie na światowym poziomie. Synchroniczna jazda na łyżwach, figury freestylowe oraz łyżwiarstwo ekstremalne są to dyscypliny, które znajdą się obok takich dziedzin cyrkowych jak akrobacje na trapezie, powietrzny taniec na linach czy akrobalans. Po więcej informacji na temat przedstawienia zapraszamy na jego oficjalną stronę: KLIK

Czy spektakl CRYSTAL jest w języku polskim?

Tak, dla wygody polskiego widza dialogi bohaterów są dubbingowane. Tłumaczenie w formie napisów nie będzie wyświetlane.

Jaka jest historia CRYSTAL?

Spektakl w reżyserii Shany Carroll oraz Sebastiena Soldevili opowiada historię Crystal – młodej dziewczyny, zdającej się nie pasować do otaczającego jej środowiska. Kiedy przypadkowo wpada do zamarzniętego stawu, pod jego taflą znajduje alternatywną wersję własnego życia. Nasza ekscentryczna bohaterka zabiera publiczność w porywającą opowieść o odkrywaniu samego siebie, poprzez zanurzenie się w świecie własnej wyobraźni. Poczuj przypływ adrenaliny, podziwiając niesamowitą, surrealistyczną przestrzeń, w którą wkracza Crystal. To właśnie tam bohaterka ma możliwość stać się taką, jaką zawsze chciała być: pewną siebie, kreatywną, ciekawą świata.

Ile czasu trwa przedstawienie?

Przedstawienie trwa w sumie 2h 10 min i jest rozdzielone 20 minutową przerwą.

O której godzinie należy przyjść na przedstawienie?

Widzowie są wpuszczani najwcześniej na godzinę przed startem przedstawienia. Aby uniknąć spóźnienia, zapraszamy do przyjścia z wyprzedzeniem, najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem show. UWAGA:z uwagi na  bezpieczeństwo artystów wejście na widownię po rozpoczęciu spektaklu możliwe jest tylko w wybranych momentach. Bardzo prosimy o zajmowanie miejsc najszybciej jak to możliwe, a w przypadku spóźnienia prosimy o cierpliwość. Obsługa umożliwi Państwu wejście na salę w stosownej chwili.

Czy mogę zabrać dzieci na to przedstawienie?

Podobnie jak większość produkcji Cirque du Soleil, CRYSTAL to show przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych. W trakcie spektaklu są jednak momenty, które mogą przestraszyć niektóre dzieci (głośna muzyka, chwilowa ciemność). CRYSTAL to show na lodzie, dlatego zalecamy zabranie dodatkowego ubrania, w celu uniknięcia chłodu. Jeśli zdecydują się Państwo na udział w spektaklu wraz z małymi dziećmi, prosimy pamiętać o zabraniu ochraniaczy słuchu.

Czy w halach są szatnie?

Tak, w arenach można korzystać z szatni (cena – 2-3 zł*).  
*ceny w szatniach nie są ustalane przez Organizatora, lecz przez operatora danej hali. Ceny mogą ulec zmianie.

Czy przy halach znajdują się parkingi?

TAURON ARENA KRAKÓW dysponuje ponad 1300 miejscami postojowymi w wielopoziomowym garażu podziemnym i na zewnątrz, a także stanowiskami wokół hali. Wjazd do Areny znajduje się przy ulicy Lema łączącej dwa krakowskie szlaki komunikacyjne pomiędzy centrum miasta a Nową Hutą – Al. Pokoju i Al. Jana Pawła II. Płatność za parking wynosi 30 zł. Aby skorzystać z parkingu podczas imprezy, warto wykupić bilet parkingowy na stronie internetowej hali. W dniu wydarzenia tj. na miejscu możliwa jest wyłącznie płatność gotówką. Opłata za miejsce parkingowe dla autokarów wynosi 100 zł* - możliwy wcześniejszy przelew, ale w dniu wydarzenia płatność możliwa jest wyłącznie gotówką. Dla osób niepełnosprawnych wjazd na parking jest bezpłatny (górny parking na poziomie wejść).
* ceny parkingów nie są ustalane przez Organizatora lecz przez operatora danej hali, ceny mogą ulec zmianie.
Przy ERGO ARENIE znajduje się ogólnodostępny parking mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów. Wjazd na parking kosztuje 20 zł dla samochodów osobowych i 50 zł dla autokarów. Dla osób z niepełnosprawnością wjazd jest bezpłatny. Wzdłuż ulicy Łokietka (Sopot) działa parking miejski przy Ergo Arenie: parking płatny (10 zł*), do 350 miejsc – otwierany w zależności od potrzeby.
* ceny parkingów nie są ustalane przez Organizatora lecz przez operatora danej hali, ceny mogą ulec zmianie.

Czy można wejść na przedstawienie z jedzeniem i napojami?

Tak, o ile jedzenie i napoje są w rozsądnych ilościach, a jedząc i pijąc, zachowujemy porządek wokół siebie.
Dozwolone są napoje wyłącznie w butelkach plastikowych lub kartonikach o pojemności do 500 ml.

Czy są bilety zniżkowe dla dzieci?

Dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat dostępne są specjalne bilety ze zniżką 20%. W przypadku zakupu biletu zniżkowego warunkiem wstępu na przedstawienie jest posiadanie dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego wiek dziecka.
Dzieciom do 2 roku życia przysługuje wstęp bezpłatny, podczas przedstawienia muszą siedzieć na kolanach opiekuna.
Opiekunowie dzieci poniżej 2 roku życia proszeni są o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka.
Dzieci nie mogą być pozostawiane bez opieki podczas przedstawienia. Bilety zakupione dla dzieci muszą być miejscami obok opiekuna.

Informacje dla osób na wózkach inwalidzkich

W TAURON Arenie Kraków, miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich znajdują się w sektorze A4.

W ERGO Arenie, miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich znajdują się w sektorze 318.
Przypominamy, że zarówno osoba na wózku, jak i jej opiekun muszą posiadać osobne bilety wstępu na przedstawienie. Ceny biletów dla osób na wózkach inwalidzkich i ich opiekunów są takie, jak w kategorii brązowej. Bilety do tych sektorów można zakupić kontaktując się z adresem e-mail: niepelnosprawni@ebilet.pl. Bilety sprzedawane są po przesłaniu skanu orzeczenia o niepełnosprawności, numeru telefonu oraz wybraniu preferowanego sposobu dostawy biletów: domowe (elektroniczne do samodzielnego wydruku) lub blankietowe (koszt przesyłki pocztowej 8,50zł/kurierskiej 19,90zł).

Miejsca te przeznaczone są tylko dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich i znajdują się w dedykowanych dla nich sektorach. Osobie niepełnosprawnej może towarzyszyć jeden opiekun. Jeżeli z takiego biletu będzie próbowała skorzystać osoba poruszająca się o własnych siłach (nie na wózku), będzie musiała dopłacić do ceny biletu normalnego:

  • w kategorii srebrnej w Gdańsku

  • w kategorii złotej w Krakowie

Czy na widownię można wnosić aparaty fotograficzne?

Podczas widowiska CRYSTAL obowiązuje zakaz fotografowania aparatami fotograficznymi. Można natomiast robić zdjęcia telefonami komórkowymi. Pod żadnym względem nie można używać lampy błyskowej – może ona oślepić akrobatów, poprzez co stwarza dla nich zagrożenie. Aparaty fotograficzne należy zostawić w depozycie (koszt: 20 zł).

Czy można nagrywać przedstawienie?

Podczas widowiska CRYSTAL obowiązuje zakaz filmowania (dotyczy to również telefonów komórkowych oraz aparatów).

Czy po zeskanowaniu biletu i wejściu do hali można z niej na chwilę wyjść?

Nie – bilet podlega jednorazowemu zeskanowaniu, więc osoby wychodzące całkowicie z budynku na zewnątrz nie będą wpuszczane z powrotem do hali.
W trakcie 20 minutowej przerwy w spektaklu można natomiast odwiedzić punkty sprzedażowe z pamiątkami ze spektaklu oraz punkty gastronomiczne usytuowane w kuluarach.
Organizator przewidział również palarnię, której lokalizację wskaże Państwu obsługa wydarzenia.

Czym jest Alter Art?

Alter Art to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Jest wyłącznym promotorem widowisk halowych Cirque du Soleil w Polsce.

Czy będzie można zakupić oficjalne pamiątki?

Na miejscu będą stoiska, w których będzie można zakupić oficjalne produkty CRYSTAL.

Czy można kupić bilety grupowe?

Osoby odpowiedzialne za organizację wyjazdów grupowych prosimy o kontakt pod adresem e-mailowym: bilety@alterart.pl. W celu usprawnienia odbioru biletów oraz wejścia do poszczególnych hal, zachęcamy do przyjazdu na miejsce minimum 45 minut przed rozpoczęciem spektakli.

rozwiń treść
Ważne! Nasza strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Więcej informacji na temat wykorzystania plików cookies oraz na temat danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności i polityce plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki i akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę plików cookies Polityka prywatności .