Po raz pierwszy na lodzie zobaczymy główną bohaterkę kinowego hitu „Vaiana: Skarb oceanu”. Tegoroczne widowisko DISNEY ON ICE odwiedzi 5 polskich miast w listopadzie i grudniu 2019 roku! Bilety w sprzedaży od 17 czerwca 2019 roku.
 
Gotowi na niezwykłą przygodę? Gotowi na odkrywanie tego, co nieznane? Zapraszamy na opowieść o niezależności i sile, w którą nigdy nie należy wątpić. O tym, by nie bać się marzyć i realizować swoich pragnień. Przedstawiamy widowisko DISNEY ON ICE: MOC JEST W TOBIE! Przeżyj niesamowitą przygodę wraz z Vaianą i innymi przyjaciółmi z królestwa Disneya! Główną bohaterkę kinowego hitu „Vaiana: Skarb oceanu” oraz jej kompanów zobaczymy na lodzie po raz pierwszy. Jej historia uświadomi Ci, że MOC JEST W TOBIE!

Razem z Vaianą wypłyniecie w pełną wyjątkowych przygód podróż, by ocalić wyspę i odnaleźć własną życiową drogę i swoje miejsce w świecie. Będzie Wam towarzyszył potężny półbóg Maui. Dzięki nim dowiecie się, jak ważni w życiu są bliscy i że należy zaufać im w trudnych momentach. Tak jak Vaiana - uwierzcie w swoje przeznaczenie i nigdy się nie poddawajcie! Bądźcie zawsze odważni, samodzielni, waleczni i ambitni. Walczcie o spełnianie własnych marzeń i niezależność!

Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald i Goofy zapewnią niekończącą się i niepowtarzalną zabawę na lodzie. Uwolnij magię wraz z siostrami Anną i Elsą oraz przezabawnym bałwanem Olafem i zaśpiewaj z nimi „Mam tę moc” i „Lód w lecie”. W najskrytsze zakamarki podwodnego świata zabiorą Cię Sebastian, Córki Trytona i uwielbiana przez wszystkich Ariel! Daj się zaplątać w chór hałaśliwych bywalców Dziarskiego Kaczątka, gdy odwiedzi ich porywcza Roszpunka i jej czarujący kompan Flynn Rajtar w czasie poszukiwania świecących lampionów. Przeżyj chwile, które zostaną we wspomnieniach na zawsze, gdy Bella otworzy swoje serce na nowe przygody, a zaczarowane przedmioty Bestii pojawią się na tafli lodu. A Ty ich gościem bądź!

Dzięki mocy serca Ty i Twoja rodzina możecie osiągnąć wszystko! Pielęgnuj z nami najważniejsze dla nas wartości takie jak równość, wytrwałość, konsekwencja i mierzenie wysoko. To nimi właśnie kierują się uwielbiane przez Was postacie Disneya!

Przeżyj widowisko DISNEY ON ICE: MOC JEST W TOBIE wraz z najbliższymi!

rozwiń treść
Miejsca i daty
Gdańsk/Sopot EGRO ARENA
Kraków TAURON Arena Kraków
Łódź Atlas Arena
Gliwice Arena Gliwice
Warszawa COS Torwar
LISTOPAD 2019

09 LISTOPADASobota

10:00 14:00 18:00

10 LISTOPADANiedziela

10:00 14:00 18:00

11 LISTOPADAPoniedziałek

10:00 14:00 18:00
LISTOPAD 2019

15 LISTOPADAPiątek

17:00

16 LISTOPADASobota

10:00 14:00 18:00

17 LISTOPADANiedziela

10:00 14:00 18:00
LISTOPAD 2019

22 LISTOPADAPiątek

17:00

23 LISTOPADASobota

10:00 14:00 18:00

24 LISTOPADANiedziela

10:00 14:00 18:00
GRUDZIEŃ 2019

01 GRUDNIANiedziela

10:00 14:00 18:00
LISTOPAD 2019

29 LISTOPADAPiątek

13:00 17:00

30 LISTOPADASobota

10:00 14:00 18:00
GRUDZIEŃ 2019

05 GRUDNIACzwartek

18:00

06 GRUDNIAPiątek

10:00 14:00 18:00

07 GRUDNIASobota

10:00 14:00 18:00

08 GRUDNIANiedziela

10:00 14:00 18:00
Ceny biletów
Gdańsk/Sopot EGRO ARENA
Kraków TAURON Arena Kraków
Łódź Atlas Arena
Gliwice Arena Gliwice
Warszawa COS Torwar
*ceny biletów na przedstawienia: sobota - 18:00, niedziela - 18:00, poniedziałek - 18:00
*ceny biletów na przedstawienia: piątek - 17:00, sobota - 18:00, niedziela - 18:00
Oferty specjalne

PAKIETY RODZINNE. KUP 4 BILETY, ZAPŁAĆ JAK ZA 3. CZWARTY BILET GRATIS!

- dotyczy biletów w kategoriach cenowych BRĄZOWA, SREBRNA i ZŁOTA;
- nie dotyczy przedstawień premierowych;
- oferta ograniczona: 1000 biletów na przedstawienia w Krakowie, Łodzi, Gdańsku i Gliwicach; 750 biletów na przedstawienia w Warszawie;
​- oferta dostępna tylko on-line.

 BILETY NA PRZEDSTAWIENIA PREMIEROWE W SPECJALNEJ CENIE 65 lub 75 zł!

- nie dotyczy pozostałych przedstawień;
- wszystkie bilety (z wyłączeniem kategorii Platynowej) w specjalnej niższej cenie (Łódź, Gdańsk, Gliwice: 65 zł, Warszawa, Kraków: 75 zł);
- oferta ograniczona liczbą miejsc: 1000 biletów na każde premierowe przedstawienie.

Dla dzieci do 2 roku życia wstęp jest bezpłatny, bez miejsca siedzącego (tylko na kolanach opiekuna). Warunkiem wstępu na przedstawienie jest posiadanie dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego wiek dziecka.

Pytania i odpowiedzi
Ile czasu trwa przedstawienie?
Przedstawienie dzieli się na dwa akty, rozdzielone około 15-minutową przerwą (trwa w sumie ok. 120 minut).
 
----------------------------------------------------------------
 
O której godzinie należy przyjść na przedstawienie?
Widzowie są wpuszczani najwcześniej na godzinę przed startem przedstawienia. Aby uniknąć spóźnienia, zapraszamy do przyjścia z wyprzedzeniem, najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem przedstawienia.
 
----------------------------------------------------------------
 
Czy można pokazać bilet na ekranie telefonu?
Bilet elektroniczny możesz pokazać osobie skanującej na ekranie telefonu lub w wersji wydrukowanej. Z uwagi na fakt, że miejsca są numerowane należy zawsze mieć możliwość potwierdzenia, że zajmuje się właściwe miejsce.
 
----------------------------------------------------------------
 
Czy w halach są wydzielone sektory dla osób na wózkach inwalidzkich?
W Kraków Arenie miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich znajdują się na trybunach A4 i A7 (wejście 2).
W Atlas Arenie miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich znajdują się na wprost sceny na promenadzie nad trybunami J i L (wejście nr 1).
W Ergo Arenie miejsca dla osób na wózkach znajdują się na trybunach 318 i 324.
W Hali Torwar wyznaczone miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich znajdują się na balkonach.
W Gliwicach miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich znajdują się w sektorach 1-11 i 1-20.
Przypominamy, że zarówno osoba na wózku, jak i jej opiekun muszą mieć osobne bilety na przedstawienie. Ceny biletów dla osób na wózkach inwalidzkich i ich opiekunów są takie, jak w kategorii Brązowej (65/75 zł). Bilety na te miejsca można kupić wyłącznie pisząc na adres niepelnosprawni@ebilet.pl.
Bilety sprzedawane są po przesłaniu skanu orzeczenia o niepełnosprawności, numeru telefonu oraz wybraniu preferowanego sposobu dostawy biletów: domowe (elektroniczne do samodzielnego wydruku ), blankietowe (koszt przesyłki pocztowej 8,50zł/kuriera 19,90zł). Miejsca te przeznaczone są tylko dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim i znajdują sie w dedykowanych dla nich sektorach. Osobie niepełnosprawnej może towarzyszyć jeden opiekun. Jeżeli z takiego biletu będzie próbowała skorzystać osoba poruszająca się o własnych siłach (nie na wózku), będzie musiała zapłacić kwotę jak za bilet normalny.
 
-------------------------------------------------------------------
 
Czy przy halach znajdują się parkingi?*
-> TAURON ARENA KRAKÓW dysponuje ponad 1300 miejscami postojowymi w wielopoziomowym garażu podziemnym i na zewnątrz, a także stanowiskami wokół hali. Wjazd do Areny znajduje się przy ulicy Lema łączącej dwa krakowskie szlaki komunikacyjne pomiędzy centrum miasta a Nową Hutą – Al. Pokoju i Al. Jana Pawła II.
Płatność za parking wynosi 30 zł. Aby skorzystać z parkingu podczas imprezy, warto wykupić bilet parkingowy na stronie internetowej hali. W dniu wydarzenia tj. na miejscu możliwa jest wyłącznie płatność gotówką.
Opłata za miejsce parkingowe dla autokarów wynosi 100 zł - możliwy wcześniejszy przelew, ale w dniu wydarzenia płatność możliwa jest wyłącznie gotówką.
Dla osób z niepełnosprawnościami wjazd na parking jest bezpłatny (górny parking na poziomie wejść).
-> Przy ERGO ARENIE znajduje się ogólnodostępny parking mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów. Wjazd na parking kosztuje 20 zł dla samochodów osobowych i 50 zł dla autokarów. Dla osób z niepełnosprawnością wjazd jest bezpłatny.
Wzdłuż ulicy Łokietka (Sopot) działa parking miejski przy Ergo Arenie: parking płatny (10 zł), do 350 miejsc – otwierany w zależności od potrzeby.
-> HALA TORWAR
- bezpłatny, ogólnodostępny parking od ul. Czerniakowskiej. Uwaga: ograniczona liczba miejsc.
- płatny parking od ul. Łazienkowskiej, przed lodowiskiem; ok. 200 miejsc, cena: 20 zł*
- dodatkowy parking stadionu Legii, naprzeciwko hali Torwar; ok. 400 miejsc, cena: 20 zł
*cena może ulec zmianie
-> Na terenie łódzkiej ATLAS ARENY znajduje się parking płatny, czynny podczas imprez. Opłata parkingowa wynosi 20 zł za cały czas od przyjazdu do wyjazdu. Miejsca postojowe obsługuje firma Parking Nova. Najbliższe parkingi bezpłatne niestrzeżone znajdują się wzdłuż al. Unii Lubelskiej i ul. Srebrzyńskiej. Miejsca parkingowe niestrzeżone znajdują się także przy dworcu Kolejowym Łódź – Kaliska.
-> ARENA GLIWICE – Dla widzów udostępniamy parkingi P1, P2, P3 i P5 przy Arenie Gliwice oraz parkingi Politechniki liczące ok. 400 miejsc. Wjazd na parkingi P1, P2 i P3 od ul. Kujawskiej, a na P5 i parkingi Politechniki od ul. Akademickiej. W dniach przedstawień parkingi będą otwarte od rana do zakończenia imprezy.
- samochód osobowy – 30 PLN
- busy do 9 osób – 50 PLN
- autokary – 100 PLN
Płatność tylko gotówką u obsługi parkingu.
 
*Informacje o parkingach prosimy sprawdzać na bieżąco, ponieważ mogą one ulegać zmianie. Obsługą parkingów zajmują się poszczególne hale, a nie Promotor – Alter Art Show.
 
-------------------------------------------------------------------
 
Czy można wejść na przedstawienie z jedzeniem i napojami?
Tak, o ile jedzenie i napoje są w rozsądnych ilościach, a jedząc i pijąc, zachowujemy porządek wokół siebie. Dozwolone są napoje wyłącznie w butelkach plastikowych lub kartonikach o pojemności do 500 ml.
 
------------------------------------------------------------------
 
Czy w halach będą dostępne depozyty?
Organizator przewidział depozyt, płatny 20 zł od sztuki, wyłącznie na przedmioty uwzględnione w regulaminie jako niedozwolone.
 
------------------------------------------------------------------
 
W jaki sposób można płacić podczas przedstawień?
Podczas przedstawień będzie można płacić głównie gotówką. Na wybranych stoiskach Disneya będzie można płacić kartą.
 
-----------------------------------------------------------
 
Czy na widownię można wnosić aparaty fotograficzne?
Na teren Imprezy można wnieść aparaty fotograficzne. Niedozwolone jest wnoszenie statywów, a zdjęcia muszą być robione dla celów prywatnych. Należy fotografować tak, by nie zasłaniać lodowiska nikomu na widowni ani nie przeszkadzać osobom siedzącym w pobliżu. Ze względu na bezpieczeństwo łyżwiarzy niedozwolone jest używanie lamp błyskowych.
 
----------------------------------------------------------
 
Czy można nagrywać przedstawienie?
Będzie nam miło, jeśli utrwalą Państwo wspomnienia ze swojej wizyty na sprzęcie nagrywającym. Przypominamy, że nagrania muszą być wykonywane wyłącznie kamerą mieszczącą się w ręku i tylko ze swojego miejsca, na własny użytek, nie mogą być kopiowane ani używane do celów komercyjnych. Prosimy o nie zasłanianie innym podczas filmowania.
 
----------------------------------------------------------
 
Czy po zeskanowaniu biletu i wejściu do hali można z niej na chwilę wyjść?
Nie – bilet podlega jednorazowemu zeskanowaniu, więc osoby wychodzące „na chwilę” z budynku nie będą wpuszczane z powrotem do hali.
 
----------------------------------------------------------
 
Czy moje dziecko jest za małe, aby uczestniczyć w przedstawieniu Disney on Ice?
Widowisko nie ma ani dolnego, ani górnego limitu wieku publiczności. Disney On Ice jest przedstawieniem dla całej rodziny, więc mamusie, tatusiowie, nastolatki i dziadkowie bawią się tak samo dobrze, jak dzieci! Należy pamiętać o słuchawkach ochronnych dla dzieci.
 
----------------------------------------------------------
 
Czy muszę kupować bilet dla małego dziecka, które będzie siedzieć mi na kolanach przez cały czas trwania spektaklu?
Jeśli dziecko ma mniej niż dwa lata, nie ma konieczności kupowania dla niego biletu. Aby skorzystać z tej możliwości, opiekunowie dzieci poniżej 2. roku życia zobowiązani są zabrać ze sobą dokument potwierdzający datę urodzenia dziecka. Tylko odpowiedni dokument zwalnia z obowiązku posiadania biletu dla dziecka. Dzieci powyżej 2. roku życia muszą mieć bilet. Należy pamiętać o słuchawkach ochronnych dla dzieci.
 
----------------------------------------------------------
 
Przez pomyłkę kupiłem bilet na inne przedstawienie. Czy istnieje możliwość wymiany biletu?
Bilet upoważnia do wejścia wyłącznie na przedstawienie, którego data i godzina są na nim wydrukowane. Wymiana biletu nie jest możliwa, a osoby z nieodpowiednimi biletami nie będą wpuszczane na spektakl. Prosimy o przemyślane zakupy biletów oraz sprawdzenie daty i godziny widniejącej na bilecie zaraz po zakupie.
 
----------------------------------------------------------
 
Czy mogę wejść na teren wydarzenia z wózkiem dla dzieci lub fotelikiem samochodowym?
Zarówno z wózkiem jak i z fotelikiem można wejść do hali, lecz należy pozostawić je w szatni. Na widowni dziecko powinno przebywać na kolanach rodzica. Fotelik nie zmieści się w sektorze, a stawianie go na krześle lub w przejściu nie będzie bezpieczne. Dodatkowo pragniemy przypomnieć, że u tak małego dziecka powinno zastosować się słuchawki ochronne.
 
----------------------------------------------------------
 
Jak powinienem ubrać się na wydarzenie Disney On Ice?
Sugerujemy, by ubrać się wygodnie. Temperatura w hali wynosi około 18˚C, więc sweter lub kurtka mogą się przydać. Zalecamy założenie praktycznego obuwia w celu swobodnego poruszania się po arenie. Wszystkie nasze widowiska oferują komfortową i przyjazną rodzinie atmosferę, dlatego niedozwolone jest noszenie kostiumów przez osoby powyżej 13. roku życia lub ubrań, które z natury rzeczy mogą urazić innych, jak również nadmierne eksponowanie ciała, co może być postrzegane jako niewłaściwe w środowisku rodzinnym. Prosimy o wybór stroju zgodnie z osobistym uznaniem i zdrowym rozsądkiem.
Jeśli masz więcej pytań, prześlij je na adres customerserviceeurope@feldinc.com.
 
----------------------------------------------------------
 
Czym jest Feld Entertainment?
Feld Entertainment jest jednym ze światowych liderów w produkcji i prezentacji przedstawień rozrywkowych na żywo, które podnoszą na duchu i dostarczają niezapomnianych przeżyć, co roku przyciągając 30 milionów widzów. Produkcje Feld Entertainment pojawiły się w ponad 60 krajach na sześciu kontynentach. Są wśród nich Ringling Bros. and Barnum Bailey, Feld Motor Sports, Disney On Ice i Disney Live!
 
----------------------------------------------------------
 
Czym jest Alter Art Show?
Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób.
Jest wyłącznym promotorem w Polsce wydarzeń produkowanych przez Feld Entertainment, w tym Disney On Ice i Monster Jam.
 
----------------------------------------------------------
 
W jakim języku jest przedstawienie?
Przedstawienie jest dubbingowane na język polski, podobnie, jak większość piosenek z filmów Disneya.
 
----------------------------------------------------------
 
Z kim mogę kontaktować się w razie dodatkowych pytań?
W sprawach związanych z biletami prosimy o kontakt z dedykowaną infolinią Disney On Ice: 22 1228077 (uwaga! nie prowadzimy telefonicznej rezerwacji biletów)W pozostałych zachęcamy do wysłania maila na kontakt@alterart.pl.
 
----------------------------------------------------------
 
Wycieczki grupowe

Osoby odpowiedzialne za organizację wyjazdów grupowych prosimy o kontakt z adresem mailowym bilety@alterart.pl w celu usprawnienia odbioru biletów oraz wejścia na poszczególne hale. Zachęcamy do przyjazdu na miejsce minimum 45 minut przed rozpoczęciem spektakli .

----------------------------------------------------------
rozwiń treść
AKTUALNOŚCI
Ważne! Nasza strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Więcej informacji na temat wykorzystania plików cookies oraz na temat danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności i polityce plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki i akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę plików cookies Polityka prywatności .