Niesamowity Monster Jam® na Stadionie Śląskim już we wrześniu!


Najbardziej spektakularne amerykańskie widowisko powraca na  ultranowoczesny Stadion Śląski w Chorzowie, 22 września 2018. Bilety już w sprzedaży!

Po niezwykle udanym debiucie w 2009 roku Monster Jam powraca do Chorzowa by tym razem zagościć na zupełnie nowym, wielofunkcyjnym i nowoczesnym Stadionie Śląskim wypełniając go po brzegi fanami nieokiełznanych, gigantycznych trucków!

Monster Jam jest od dekad jednym z największych na świecie, cieszących się niesłabnącym powodzeniem widowisk dla całej rodziny. Znajduje się w centrum uwagi najbardziej ikonicznych, światowych stadionów, gdzie skrupulatnie usypana ziemia tworzy trasy, których jedynym przeznaczeniem jest zaprezentowanie do całkowitego maksimum, niesamowitych możliwości tych perfekcyjnie skonstruowanych, gigantycznych trucków. Wydarzeniu towarzyszy Pit Party – impreza dla całej rodziny poprzedzająca główne przedstawienie rozpoczynające się o 16:00. To jedyna okazja, by widzowie mogli z bliska przyjrzeć się gwiazdom programu – olbrzymim truckom, uścisnąć dłoń kierowcom, wziąć od nich autografy i zapozować do wspólnego zdjęcia na tle ogromnych pojazdów.* Pit Party rozpocznie się o 11:00

Monster Jam to jedyny sport, w którym najwyższej klasy światowi kierowcy, zarówno mężczyźni jak i kobiety, pokoleniowi rywale, walczą o mistrzostwo jako równi sobie, na tym samym torze. Poza niesamowitym wyścigiem, którego doświadczy publiczność w 2018 r. w Chorzowie, fani będą mogli zagłosować na zwycięski truck w kategorii jazdy na dwóch kołach oraz w zawodach freestylowych. Głosowanie odbędzie się w czasie rzeczywistym na stadionie, a fani będą głosować używając swoich smartphonów.

 

Bilety w ogólnodostępnej sprzedaży od 20 kwietnia na www.alterartshow.pl

 

Ceny dynamiczne, zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów.

Kup wcześniej, zapłać mniej.

Ceny dynamiczne to system, w którym ceny biletów na różne przedstawienia i poziomy na trybunach są uzależnione od popytu na każde z widowisk. Klienci im wcześniej kupują bilety, tym niższą cenę i lepsze miejsca uzyskują. I odwrotnie – gdy późno rezerwujesz bilet na popularne przedstawienie, cena może być wyższa. Ceny dynamiczne sprawiają, że klient ma wpływ na to, jaką cenę zapłaci za bilet.

 

Dzieci do 3 roku życia – wstęp bezpłatny, podczas przedstawienia muszą siedzieć na kolanach opiekuna. Opiekunowie dzieci w wieku do 3 lat korzystających z bezpłatnego wejścia muszą na wejściu przedstawić DOKUMENT POTWIERDZAJĄCY DATĘ URODZENIA DZIECKA.

 

Producentem wydarzenia jest Feld Entertainment® - światowy promotor widowisk dla całej rodziny, a organizatorem wydarzenia w Polsce jest Alter Art Show – największy, polski niezależny promotor festiwali i widowisk najwyższej klasy. To gwarancja jakości i najlepszej rozrywki dla całej rodziny!
 
 
Feld Entertainment® to światowy lider zajmujący się produkcją oraz promocją widowisk dla całej rodziny, które są doświadczeniami zbliżającymi ludzi oraz podnoszącymi ich na duchu. Do widowisk Feld Entertainment należą Monster Jam®, Monster Energy Supercross, AMSOIL Arenacross, Disney On Ice, Disney Live!, Sesame Street Live! oraz Marvel Universe LIVE! Feld Entertainment, swomi widowiskami zadowolił miliony rodzin w ponad 75 krajach na sześciu kontynentach.  Więcej informacji: www.feldentertainment.com.
 
 
Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Alter Art Show to marka, promująca wydarzenia m. in. Cirque du Soleil i Disney On Ice. Jest wyłącznym promotorem w Polsce wydarzeń produkowanych przez Feld Entertainment. Więcej informacji www.alterartshow.pl
 
 
Stadion Śląski to wielofunkcyjny obiekt sportowy będący największą w Polsce areną lekkoatletyczną, największą i najlepszą otwartą sceną muzyczną w kraju, a także nowoczesną areną piłkarską. Legendarny „kocioł czarownic” to połączenie niezwykłej, przeszło 60-letniej historii i nowoczesnej infrastruktury, która sprawia, że obiekt przystosowany jest do organizacji największych wydarzeń sportowych, muzycznych i rozrywkowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Stadion Śląski liczy 54 378 miejsc siedzących i do 85 tys. miejsc podczas koncertów. Więcej informacji: www.stadionslaski.pl
 
Więcej informacji na temat Monster Jam na www.alterartshow.pl oraz MonsterJam.com.
 
*Zastrzegamy iż przedstawieni uczestnicy mogą się zmienić © 2018 FMS, inc.

 

rozwiń treść
MIEJSCE I DATA
Chorzów Stadion Śląski
WYDARZENIE ARCHIWALNE

22 WRZEŚNIASobota

11:00
KUP BILET
Chorzów Stadion Śląski
*Bilet z wejściem na Pit Party – koszt Pit Party doliczany jest do ceny podstawowego biletu.
BILETY

Ceny dynamiczne, zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów.

Kup wcześniej, zapłać mniej.

Ceny dynamiczne to system, w którym ceny biletów na różne przedstawienia i poziomy na trybunach są uzależnione od popytu na każde z widowisk. Klienci im wcześniej kupują bilety, tym niższą cenę i lepsze miejsca uzyskują. I odwrotnie – gdy późno rezerwujesz bilet na popularne przedstawienie, cena może być wyższa. Ceny dynamiczne sprawiają, że klient  ma wpływ na to, jaką cenę zapłaci za bilet.

Dzieci do 3 roku życia – wstęp bezpłatny, podczas przedstawienia muszą siedzieć na kolanach opiekuna. Opiekunowie dzieci w wieku do 3 lat korzystających z bezpłatnego wejścia muszą na wejściu przedstawić DOKUMENT POTWIERDZAJĄCY DATĘ URODZENIA DZIECKA.

PIT PARTY

Pit Party to impreza dla całej rodziny poprzedzająca główne przedstawienie Monster Jam (główne show rozpoczyna się o godzinie 16:00).

Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja, by widzowie mogli z bliska przyjrzeć się gwiazdom programu – olbrzymim truckom, uścisnąć dłoń kierowcom, wziąć od nich autografy i zapozować do wspólnego zdjęcia na tle tych ogromnych pojazdów.

O której godzinie rozpoczyna się Pit Party?

Pit Party rozpoczyna się o godzinie 11:00, a kończy o 14:00.

WAŻNE: Wejście na tę część imprezy możliwe jest do godziny 13:30!

Od 14:00 osoby przebywające na Pit Party mogą zajmować miejsca na trybunach stadionu, bez ponownego wychodzenia na zewnątrz stadionu i przechodzenia przez bramki biletowe

Gdzie odbywa się Pit Party?

Pit Party odbędzie się na wewnętrznej esplanadzie Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Wejście na tę część wydarzenia będzie możliwe wyłącznie bramami numer: 3, 4 i 5.

Osoby z biletami VIP przyjeżdżające samochodem na teren Stadionu Śląskiego powinny kierować się do bramy numer 1B. Brama 1A jest bramą dla osób pieszych z biletami VIP.

Czy jeżeli posiadam bilet na Monster Jam mogę na jego podstawie uczestniczyć w Pit Party?

W sprzedaży są dostępne bilety z możliwością wstępu na Pit Party lub bez niej. Należy się upewnić, jaki rodzaj biletu został wybrany przy zakupie. Wyłącznie osoby z biletem z możliwością uczestniczenia w Pit Party mogą wejść na tę część imprezy. Nie ma możliwości zakupu biletu na samo Pit Party, bez wcześniejszego zakupu biletu na główne show.

Gdzie mogę kupić bilety na Pit Party?

Bilety na Monster Jam wraz z Pit Party można kupić za pośrednictwem oficjalnej strony wydarzenia www.alterartshow.pl w zakładce BILETY

Jakie Monster Jam trucki oraz których kierowców zobaczę podczas Pit Party?

Podczas Pit Party pojawią się*:

 1. GD – Morgan Kane

 2. Megalodon – Alex Blackwell

 3. Zombie – Alx Danielsson

 4. MAX D – Neil Elliott

 5. MM Dalmatian – Candice Jolly

 6. Monster Energy – Todd Leduc

 7. ETL – Marc McDonald

 8. Earth Shaker – Peter Nyman

 9. Dragon – Jon Zimmer

 10. Scooby Doo – Linsey Read

*Zastrzegamy iż przedstawieni uczestnicy mogą się zmienić © 2018 FMS, inc.

Czy na Pit Party mogę zabrać aparat fotograficzny?

Podczas wydarzeń Feld Entertainment dozwolone jest użycie tradycyjnych, amatorskich aparatów cyfrowych a zdjęcia mogą być robione dla celów prywatnych. Posiadanie jakiejkolwiek kamery wideo podczas przedstawienia jest zabronione. Mamy nadzieję, że będą się państwo świetnie bawić z przyjaciółmi i rodziną! Jeżeli mają państwo wątpliwości co do swojego aparatu fotograficznego radzimy pozostawić go w samochodzie. Feld Entertainment posiada prawa autorskie odnośnie wszelkich zdjęć zrobionych podczas wydarzenia. Wszelki materiał obrazowy, zarówno zdjęcia jak i ujęcia filmowe muszą być robione dla celów prywatnych. Rozpowszechnianie, modyfikowanie czy też retransmisja materiałów w jakiejkolwiek formie z powodów innych niż użycie w celach prywatnych jest surowo zabronione bez uprzednio udzielonej zgody pisemnej. Prosimy o zwrócenie uwagi, iż powszechne publikowanie, przesyłanie lub rozpowszechnianie online materiałów również w social mediach nie jest wcześniej wspomnianym, dozwolonym użyciem w celach prywatnych.

W sprzedaży pakiety VIP do lóż

Pakiet VIP 1:

- miejsce siedzące w loży VIP;

- Pit Party;

- miejsce parkingowe;

- osobne wejście vip na imprezę główną;

- napoje

cena: 350zł

*możliwość rezerwacji całej loży (16 m-c)

 

Pakiet VIP 2:

- miejsce siedzące w loży VIP;

- Pit Party;

- miejsce parkingowe;

- osobne wejście vip na imprezę główną;

- unikalny plakat z podpisami kierowców Monster Jam;

- catering – przekąski i napoje

cena: 490zł

*możliwość rezerwacji całej loży (16 m-c)

 

Pakiet VIP 3:

- miejsce siedzące w loży VIP;

- Pit Party;

- miejsce parkingowe;

- osobne wejście vip na imprezę główną;

- unikalny plakat z podpisami kierowców Monster Jam;

- catering – przekąski i napoje;

- meet & greet z kierowcą Monster Jam

cena: 540zł

*możliwość rezerwacji całej loży (16 m-c)

 

W sprawie zakupu i rezerwacji zapraszamy do kontaktu e-mailowego na adres: bilety@alterart.pl

REGULAMIN

Zapoznaj sie z Regulaminem Imprezy.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Dokładny program Monster Jam 2018:

PIT PARTY: 11:00 - 14:00 (wejście na tę część imprezy możliwe jest jedynie do godziny 13:30 bramami numer 3,4 i 5)
WEJŚCIE: 14:30 - możliwe bramami numer: 1,3,4,5 i 7;

Osoby z biletami VIP przyjeżdżające samochodem na teren Stadionu Śląskiego powinny kierować się do bramy numer 1B. Brama 1A jest bramą dla osób pieszych z biletami VIP.

SHOW: 16:00 – 18:30 (przerwa: 17:00-17:15)

Co dzieje się podczas Monster Jam® ?

Na wydarzeniach z serii Monster Jam® trucki Monster Jam ścierają podczas różnych konkurencji takich jak:  Wyścigi - tradycyjne wyścigi równoległe, gdzie truck, który jako pierwszy przekroczy linię mety z najmniejszą liczbą kar, jest zwycięzcą. Konkurencja freestyle, ktora pozwala truckom popisać się swoimi umiejętnościami, finezyjnością ogromnych maszyn w wyczerpujących wyczynach i zdumiewających trików sprawiających, że szczęki opadają.

Kto jest gwiazdą Monster Jam?

Gwiazdami podczas przedstawienia są  trucki Monster Jam. Niektóre najbardziej znane na świecie trucki Monster Jam, wliczając  Max-D, Monster Mutt® Dalmatian, ,Grave Digger,® El Toro Loco®, Scooby Doo, Megalodon i wiele innych. Aby dowiedzieć się, które z trucków Monster Jam będą ze sobą rywalizować podczas tego wydarzenia-odwiedź Alterartshow.pl, kliknij na BILETY i wybierz wydarzenie, na które chcesz iść.

Czy potrzebuję ochraniaczy słuchu?

Podczas każdego wydarzenia sportowego, dzieci bądź dorośli mogą być wrażliwi na poziom hałasu. Podczas Monster Jam na stoiskach towarowych są sprzedawane zatyczki do uszu oraz słuchawki ochronne. Oczywiście, można również przynieść własne ochraniacze słuchu.

Czy na miejsce przedstawienia można wnosić aparaty fotograficzne?

Podczas wydarzeń Feld Entertainment dozwolone jest użycie tradycyjnych, amatorskich aparatów cyfrowych a zdjęcia mogą być robione dla celów prywatnych. Posiadanie jakiejkolwiek kamery wideo podczas przedstawienia jest zabronione. Mamy nadzieję, że będą się państwo świetnie bawić z przyjaciółmi i rodziną! Jeżeli mają państwo wątpliwości co do swojego aparatu fotograficznego radzimy pozostawić go w samochodzie. Feld Entertainment posiada prawa autorskie odnośnie wszelkich zdjęć zrobionych podczas wydarzenia. Wszelki materiał obrazowy, zarówno zdjęcia jak i ujęcia filmowe muszą być robione dla celów prywatnych. Rozpowszechnianie, modyfikowanie czy też retransmisja materiałów w jakiejkolwiek formie z powodów innych niż użycie w celach prywatnych jest surowo zabronione bez uprzednio udzielonej zgody pisemnej. Prosimy o zwrócenie uwagi, iż powszechne publikowanie, przesyłanie lub rozpowszechnianie online materiałów również w social mediach nie jest wcześniej wspomnianym, dozwolonym użyciem w celach prywatnych.

Ile kosztują bilety?

Ceny Dynamiczne – zmieniają się wraz z liczba kupionych biletów. Kup wcześniej zapłać mniej.
Dzieci do 3 roku życia – wstęp bezpłatny, podczas przedstawienia muszą siedzieć na kolanach opiekuna. Opiekunowie dzieci w wieku do 3 lat korzystających z bezpłatnego wejścia muszą na wejściu przedstawić DOKUMENT POTWIERDZAJĄCY DATĘ URODZENIA DZIECKA.

Gdzie mogę znaleźć informacje o Pit Party i w jaki sposób można nabyć bilet na tę imprezę?

Informacje na temat Pit Party oraz biletów można znaleźć na oficjalnej stronie Alterartshow.pl.  Kliknij na BILETY i wybierz rodzaj biletu który Cię interesuje – z możliwością wstępu na Pit Party lub bez niej.
Autograf od kierowcy Monster Jam można dostać jedynie podczas Pit Party.

Czy są specjalne miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich?

Tak. Dla niepełnosprawnych będą przeznaczone miejsca na trybunach: 01D, 02D, 18D, 19D, 24d, 25D, 35D i 36D. Bilety na przedstawienie jak i bilety parkingowe dla osób niepełnosprawnych   można zakupić poprzez kontkt z poniższym adresem: niepelnosprawni@ebilet.pl

Czy po zeskanowaniu biletu i wejściu do hali można z niej na chwilę wyjść?

Nie – bilet podlega jednorazowemu zeskanowaniu, więc osoby wychodzące „na chwilę” z budynku nie będą wpuszczane z powrotem na teren stadionu.

Czy w Stadionie Śląskim będą dostępne depozyty?

Organizator przewidział depozyt, płatny 10 zł od sztuki,  przy każdej bramie wejściowej. Depozyt jest przeznaczony wyłącznie na przedmioty uwzględnione w regulaminie jako niedozwolone.

Jak dojechać na Stadion Śląski komunikacją miejską?

Komunikacja tramwajowa:

 •  zwiększona zostanie częstotliwość linii tramwajowej nr 0, która kursować będzie na trasie „Katowice Plac Wolności” – „Chorzów Stadion Śląski” (pętla zachodnia, przystanek zlokalizowany w rejonie wejścia głównego, przy specjalnie dedykowanej pętli tramwajowej dla imprez masowych) obsługując przystanki tramwajowe zlokalizowane w centrum Katowic, oraz wzdłuż ul. Chorzowskiej (parkingi w centrum Katowic m.in. rejon NOSPR, przy Centrum Handlowym Silesia City Center, przy Śląskim Wesołym Miasteczku LEGENDIA),

 • dla linii tramwajowych nr: 11 i 23 wprowadzone zostanie zwiększenie pojemności taboru.

Komunikacja autobusowa:

 • dla linii autobusowych nr: 820, 830 i 840 w od godziny 9:00 w dniu 22.09.2018 r. obowiązywać będzie obsługa przystanku Chorzów AKS wraz uruchomieniem dodatkowych kursów na linii nr 830,

 • dla linii autobusowych nr: 7, 7N, 23, 109, 673, 674 dokonujących przejazdu z centrum Katowic do Osiedla Tysiąclecia wprowadzona zostanie tras objazdowa, tj. autobusy tych linii po obsłudze przystanku „Dąb Kościół” skierowane zostaną ulicami: Bracką, DTŚ, Jana Pawła II, Piastów, do włączenia się na przystanku „Osiedle Tysiąclecia ZOO”           

Dodatkowe informacje:

Bezpłatna infolinia KZK GOP nr 0800163030

Czy przy Stadionie Śląskim jest parking?

Wokół Stadionu Śląskiego znajduje się 6 stref parkingowych. Bilety na wspomniane miejsca są dostępne wyłącznie w przedsprzedaży, pod linkiem: https://bit.ly/2QuK7RG.

UWAGA, nie będzie możliwości dokonania zakupu biletów parkingowych w dniu imprezy.

Czy mogę wejść na wydarzenie z wózkiem dziecięcym?

Tak, szczególnie na Pit Party, które odbywa się na świeżym powietrzu. Zachęcamy do uczestnictwa z najmłodszymi fanami motoryzacji!

Z uwagi na bezpieczeństwo i drożność ciągów komunikacyjnych prosimy, aby kierując się na swoje miejsce na trybunach, z których będą Państwo oglądali główne show, pozostawić wózek w przechowalni, którą przygotujemy specjalnie na tę okoliczność. Przechowanie wózka we wskazanym miejscu będzie bezpłatne.

Jednocześnie przypominamy, że impreza Monster Jam cechuje się wyjątkowo wysokim natężeniem dźwięku dlatego u dzieci należy zastosować ochraniacze słuchu.

Czym jest Alter Art Show?

Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Alter Art Show to marka, promująca wydarzenia m. in. Cirque du Soleil i Disney On Ice. Jest wyłącznym promotorem w Polsce wydarzeń produkowanych przez Feld Entertainment. Więcej informacji www.alterartshow.pl

Czym jest Feld Entertainment?

Feld Entertainment jest jednym ze światowych liderów w produkcji i prezentacji przedstawień rozrywkowych na żywo, które podnoszą na duchu i dostarczają niezapomnianych przeżyć, co roku przyciągając 30 milionów widzów. Produkcje Feld Entertainment pojawiły się w ponad 60 krajach na sześciu kontynentach. Są wśród nich Ringling Bros. and Barnum Bailey, Feld Motor Sports, Disney On Ice i Disney Live!

rozwiń treść
KUP BILET
Chorzów Stadion Śląski
*Bilet z wejściem na Pit Party – koszt Pit Party doliczany jest do ceny podstawowego biletu.
Ważne! Nasza strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Więcej informacji na temat wykorzystania plików cookies oraz na temat danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności i polityce plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki i akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę plików cookies Polityka prywatności .